Фізична охорона

Фізична охорона – комплекс охоронних заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи об'єкта і збереження його матеріальних цінностей.
 
Компанія надає наступні види фізичної охорони:
 

Основні функції фізичної охорони:

 
Приймаючи об'єкт під охорону, фахівці компанії, проводять комплексне обстеження об'єкта для виділення найбільш ефективної тактики його захисту. Співробітники компанії під час виконання службових обов'язків забезпечуються формою встановленого зразка і оснащені необхідними засобами зв'язку та захисту. Всі співробітники проходять щорічний медичний огляд і тестуються на предмет профпридатності. Рівень професійних знань і навичок співробітників постійно контролюється, як керівництвом компанії так і підрозділами МВС України.

Відгуки наших клієнтів

Долго выбирали охранную компанию, чтобы поставить наш дом возле Вышгорода на сигнализацию и пультовую охрану. Обзванивали и уточняли условия. Лучшее предложение на рынке было у /Безпека Сервис/. Менеджер подробно объяснил все этапы установки и подключения, подключили нас быстро и теперь мы под охраной. Большое спасибо!

Алексей В.

Безпека Сервис базируется в Вышгороде, поэтому обратились к ним сразу, чтобы поставить квартиру на сигнализацию. Эту фирму посоветовали знакомые. Поставили все необходимое оборудование, сделали все качественно и оперативно. Уже полгода квартира на сигнализации. В отпуск ездили зная, что квартира под охраной. Рекомендуем

Елена К.

Користуємось послугами Безпека Сервіс вже більше шести років. Все дуже чітко з першого дня. Підключили сигналізацію - і маємо спокій. Є впевненість, що наш будинок під охороною і спокійно можемо залишити його на довгий термін. Вже декілька наших друзів теж скористалися нашою рекомендацією і не пошкодували. Дякуємо за Вашу роботу і рекомендуємо!

Олександр Л.